Hakkımızda
VTN Yapı

2015 yılında inşaat sektöründe faaliyete başladığımızdan bu yana, Mersin'de öncü bir konum kazanarak birçok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirdik.

VTN Yapı olarak, ürettiğimiz konutlarda yaşam için en ideal koşulları oluşturarak kentimize kalıcı değerler katmayı ve geleceğe yatırım yapmayı hedefliyoruz.

Mersin’de kuruluşumuzdan itibaren dürüstlük, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik gibi değerleri ön planda tuttuk.

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik. Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikimle geleceğe daha güçlü adımlarla ilerliyoruz.

Sadece proje başlangıcından anahtar teslimine kadar süreçleri takip etmekle kalmayıp, aynı zamanda satış sonrası hizmetlerimizle de projelerimizde ev sahibi olan müşterilerimizin bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz.

Bu anlayışla, marka kimliğimizi ve VTN Yapı güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor ve her yeni projeyi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

İletİşİm Formu
BİZ SİZİ ARAYALIM

Sizin için en iyi teklifi bulmamız için iletişim bilgilerinizi bırakın

Whatsapp Hemen Ara